Image by Steinar Engeland

Neler yapıyoruz ?

Benimsediğimiz ilkelerimizden vazgeçmeyerek, her gün daha iyisi için çalışıyoruz.

01

Kreatif Halkla İlişkiler

Geleneksel halkla ilişkiler faaliyetlerini gelişen dünyanın gidişatına uygun şekilde tasarlıyor ve bunları farklı metotlarla yansıtıyoruz. Bizden beklentilerinizi dinliyor ve sizlere ulaşmak istediğiniz başarı için alışılmışın dışında çözümler sunuyoruz

 

02

Dijital Reklamcılık

Geleceğe odaklı şirketlerin mevcut dijital ürünlerini dönüştürmesine veya yepyeni ürünler sunmasına yardımcı oluyoruz. Müşteri odaklı çözümler sunmak, teknolojinin sınırlarını zorlamak ve çeviklik yoluyla hızla değer sunmak için ortak çalışıyoruz.

Markalaşma, şirket kimliğinizin, değerlerinizin ve kültürünüzün inşa edildiği yaratıcı bir süreçtir. Bizde markalaşma sürecinde başarıya ulaşmanız için gereken stratejileri belirliyor ve sizlere bu yolda eşlik ediyoruz.

Marka Danışmanlığı

03

 
 

04

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medyada özgün çözümler üretiyor ve sizi dijital dünyada öne çıkarıyoruz. En uygun sosyal mecraları belirleyerek yapılan analizler sonucu pazarlama stratejinizi belirliyor ve hedef kitleyle buluşmanızı sağlıyoruz.

05

 

Kamuoyu Araştırmaları

Kamuoyu araştırmalarına ihtiyaç duyan özel sektör kuruluşları ve siyasi kurumların isteklerine yönelik analizler yapıyor aynı zamanda istatistiksel verilerle hedef kitlede meydana gelen değişimleri gözlemliyoruz. Araştırmaya uygun metot ve teknikler ile en doğru sonucu saptayarak sorularınızın cevabına ulaşıyoruz.

05

Website Tasarımı

E-ticaret yazılımları, web tabanlı yazılım, web tasarım çözümleri, dijital reklamcılık ve SEO servisleri veren firmamız, profesyonel çalışmaya odaklı ve çalıştığı tüm işlerde müşterilerimizin maksimum fayda sağlayacağı, kullanışlı işlerle %100 verim sağlamayı amaçlamaktadır. 

 

06

Reklamcılık, zeka incelikleri gerektiren, formüllere meydan okuyan ve sürekli değişen bir sanat dalı.
Bizde bu sanat dalını sizlerin isteklerine
göre özgün bir şekilde sunuyor ve hedef kitlenize ulaştırarak nokta atışı yapıyoruz.
Gerçekleştirdiğimiz reklam süreciyle farkınızı ortaya koyuyoruz.

Basılı Reklamcılık

 

07

Markanızın belirlenen stratejilere uygun şekilde yükseliş sağlayabilmesi için ihtiyaç duyulan en önemli faaliyetlerden biri olan eğitimleri firmanıza uygun bir şekilde planlıyor ve sektörde ön plana çıkabilmeniz için uyguluyoruz.

Kurumsal Eğitimler

08

Sektördeki son gelişmeleri yakından takip ediyor ve hayal gücümüzle tasarladığımız 
fikirlerinizi görsel olarak anlatırken en göz alıcı şekilde hedef kitlenize ulaştırıyoruz.

Prodüksiyon

 
 
 

09

Organizasyon Hizmetleri

İşletmelerin hizmet veya ürünlerini tanıtmak, reklam ve pazarlama stratejilerini güçlendirmek amacıyla organizasyonlar hazırlayarak tüm sürecin eksiksiz ve yüksek performans ile gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Bilgi Almak için

Ofis Şarkı Listemiz!

2020 Fakülte Ajans. Tüm hakları gizlidir.

Görsellerde telif hakkı bulunmaktadır.

İzmir / Türkiye

Yeni Neler var?